| Piłka nożna / PKO BP Ekstraklasa
Jak poinformował portal legia.net, ekipa z Łazienkowskiej jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem swojego byłego zawodnika. Drużynę rezerw aktualnego wicemistrza Polski miałby wzmocnić Michał Kucharczyk.
Szefowie Legii Warszawa wykonali już pierwszy krok w tej sprawie. Według informacji podanych przez legia.net, Wojskowi skontaktowali się z Michałem Kucharczykiem, który ma rozważać powrót do swojego byłego klubu, niemniej ma też inne propozycje na stole.
Skrzydłowy wie o zainteresowaniu drużyny rezerw ze stolicy Polski, której miałby pomóc w walce o awans do II ligi. Do tematu obie strony mają wrócić w styczniu.
Wówczas 32-latek będzie już wolnym zawodnikiem na rynku. Niedawno bowiem, za porozumieniem stron, rozwiązał kontrakt z zespołem z Uzbekistanu – Pachtakorem Taszkientz, z którym niedawno wywalczył mistrzostwo kraju. Obecnie trenuje ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
Zobacz także: Legia i Raków zostaną w Europie? "To dla nich priorytet, nawet kosztem ligi"
Przypomnijmy, że Michał Kucharczyk to postać doskonale znana przy Łazienkowskiej 3. Barwy Legii reprezentował w latach 2010-2019. W tym czasie pięć razy wygrywał rozgrywki PKO Ekstraklasy, sześciokrotnie zdobywał Puchar Polski oraz grał w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.
Łącznie zdobył 71 bramek w 349 występach na wszystkich klubowych frontach. Jednego z goli strzelił na poziomie Champions League – w wyjazdowym starciu z Borussią Dortmund (4:8).